CHILD & INFANT EMERGENCY CARE

KURS OPIEKI W NAGŁYCH WYPADKACH DZIECI i NIEMOWLĄT

Kurs obejmuje resuscytację krążeniowo-płucną (RKO), pierwszą pomoc i automatyczny defibrylator zewnętrzny (AED) w jednym programie. Jego celem jest nauczenie właściwych technik podawania RKO, poprawiania pierwszej pomocy i korzystania z AED w sytuacjach awaryjnych z udziałem niemowląt i dzieci. Rodzice, nauczyciele i pracownicy przedszkola mogą odnieść znaczne korzyści ze szkolenia, które uratuje życie dziecka w wielu sytuacjach. Materiały szkoleniowe są takie same jak dla dorosłych i dzieci w nagłych wypadkach, jednak praktyczne zastosowania są skoncentrowane na dzieciach. Kurs spełnia wszystkie międzynarodowe standardy i jest zgodny z OSHA * i ILCOR .

Kurs ratunkowy dla dzieci

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs:

 • Rodzice, którzy chcą być lepiej przygotowani
 • Opiekunowie, ratownicy i opiekunowie
 • Trenerzy i nauczyciele
 • Ci, którzy potrzebują, spełniają wymagania szkolenia OSHA * i ILCOR

Wymagania wstępne

 • Minimalny wiek 18, 10 lat za zgodą rodziców

Czego możesz się nauczyć:

Program opieki w nagłych wypadkach dla dzieci ma na celu przeszkolenie ratowników świeckich w zakresie:

 • Podawanie CPR dla dzieci i niemowląt.
 • Użycie AED dla dzieci.
 • Pierwsza pomoc dla niemowląt i dzieci.

Co w tym jest dla Ciebie:

Po pomyślnym ukończeniu kursu absolwenci mogą:

 • Rozpoznawanie i ocena sytuacji awaryjnej i ofiary
 • Wiedzieć, jak aktywować lub powiadomić pogotowie ratunkowe (EMS)
 • Być w stanie zapewnić resuscytację niemowląt i dzieci 1-osobie nie oddychającej lub poszkodowanej osobie oraz udzielić właściwej pierwszej pomocy.
 • Właściwie używaj automatycznego zewnętrznego defibrylatora (AED)

Jak wziąć ten kurs

Szkolenie składa się z dwóch elementów w celu uzyskania certyfikatu. Pierwszy to naukowcy, a drugi to umiejętności. Najpierw musisz przejść szkolenie akademickie, aby przejść do drugiej fazy i pracować z instruktorem w klasie.

Krok 1

Naukowcy.  Oferujemy dwie opcje ukończenia nauki (eLearning lub podręcznik). Aby rozpocząć korzystanie z eLearningu, wystarczy kliknąć poniższy link eLearningu i będziesz gotowy do pracy. Jeśli wolisz instrukcję, skontaktuj się z nami za pomocą linku poniżej, a my wyślemy ją do Ciebie. * Instrukcja CPR

Po ukończeniu nauki możesz rozpocząć szkolenie w klasie z lokalnym instruktorem.

 1. eLearning: 27,95 $ – Kliknij tutaj, aby eLearning.

  (LUB)

 2. Podręcznik: 37,08 USD –  Kliknij tutaj, aby wyświetlić materiały drukowane.

* Niektóre stany, takie jak Karolina Północna, agencje rządowe i kraje, wymagają prowadzenia wszystkich części kursów osobiście. Szczegółowe informacje można znaleźć w lokalnych przepisach ustawowych i wykonawczych.

Krok 2

Klasa.   Przeszukaj naszą bazę danych instruktorów, aby znaleźć lokalne centrum szkoleniowe, aby ukończyć część szkolenia dotyczącą umiejętności.

 1. Koszty zajęć : (różnią się w zależności od lokalizacji) –  Kliknij tutaj, aby znaleźć instruktora do szkolenia w klasie.

Po ukończeniu szkolenia akademickiego i szkolnego otrzymasz certyfikat. Będziesz wtedy certyfikowanym dostawcą opieki w nagłych wypadkach dla dzieci.

Uwaga: Uprawnienia są ważne przez (2) lata i muszą być odnawiane.

W SPRAWIE KURSU ZADZWOŃ DO NAS 
tel. kont. +48508477622