ADULT, CHILD & INFANT EMERGENCY CARE

KURS Pierwszej Pomocy W NAGŁYCH WYPADKACH DOROSŁYCH, DZIECI i NIEMOWLĄT

Kurs obejmuje resuscytację krążeniowo-płucną (RKO), pierwszą pomoc oraz użycie automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED) w jednym programie. Jego celem jest nauczenie technik podawania RKO, pierwszej pomocy oraz korzystania z AED w sytuacjach awaryjnych z udziałem niemowląt, dzieci i dorosłych.

Ten kompleksowy program jest odpowiedni do tego, aby szkolenie w miejscu pracy lub wiedza ogólna były lepiej przygotowane z dnia na dzień. Spełnia wszystkie międzynarodowe standardy, jest zgodny z OSHA * i ILCOR i został zaakceptowany przez United States Coast Guard (USCG) .

Komponenty CPR i AED obejmują wiedzę potrzebną do zajęcia się jedną z największych przyczyn śmierci na świecie. Interwencja z tą wiedzą może uratować życie. Program pierwszej pomocy dokonuje przeglądu powszechnych technik leczenia poważnych sytuacji kryzysowych, a także mniej poważnych, bardziej powszechnych problemów.

Pogotowie ratunkowe dla dorosłych dzieci

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs:

 • Ludzie, którzy chcą być lepiej przygotowani
 • Firmy, które chcą chronić pracowników
 • Entuzjaści outdooru
 • Ratownicy, opiekunki i opiekunowie
 • Ci, którzy potrzebują szkolenia zgodnego z OSHA * i ILCOR lub kursu, który został zaakceptowany przez USCG

Czego możesz się nauczyć:

Program opieki w nagłych wypadkach dla dorosłych, dzieci i niemowląt przeznaczony jest do szkolenia ratowników świeckich w zakresie:

 • Podawanie CPR dzieciom, niemowlętom i dorosłym
 • Użycie AED dla dzieci i dorosłych.
 • Pierwsza pomoc w przypadku ewentualnych incydentów w miejscu pracy.
 • Pierwsza pomoc w przypadku typowych obrażeń.

Co w tym jest dla Ciebie:

Po pomyślnym ukończeniu kursu absolwenci mogą:

 • Rozpoznawanie i ocena sytuacji awaryjnej i ofiary
 • Wiedzieć, jak aktywować lub powiadomić pogotowie ratunkowe (EMS)
 • Być w stanie zapewnić resuscytację niemowląt, dzieci i dorosłych 1-osobie nie oddychającej lub zranionej osobie oraz udzielić właściwej pierwszej pomocy.
 • Właściwie używaj automatycznego zewnętrznego defibrylatora (AED)

Wymagania wstępne

 • Minimalny wiek 18, 10 lat za zgodą rodziców

Jak wziąć ten kurs

Szkolenie składa się z dwóch elementów w celu uzyskania certyfikatu. Pierwszy to naukowcy, a drugi to umiejętności. Najpierw musisz przejść szkolenie akademickie, aby przejść do drugiej fazy i pracować z instruktorem w klasie.

Krok 1

Naukowcy. Oferujemy dwie opcje ukończenia nauki (eLearning lub podręcznik). Aby rozpocząć korzystanie z eLearningu, po prostu kliknij poniższy link eLearningu i https: //wearefrti.com. Jeśli wolisz instrukcję, skontaktuj się z nami za pomocą linku poniżej, a my wyślemy ją do Ciebie. *Instrukcja CPR

 1. eLearning: 27,95 $ – Kliknij tutaj, aby eLearning.

  (LUB)

 2. Podręcznik: 37,08 USD –  Kliknij tutaj, aby wyświetlić materiały drukowane.

Po ukończeniu nauki możesz rozpocząć szkolenie w klasie z lokalnym instruktorem.

* Niektóre stany, takie jak Karolina Północna, agencje rządowe i kraje, wymagają prowadzenia wszystkich części kursów osobiście. Szczegółowe informacje można znaleźć w lokalnych przepisach ustawowych i wykonawczych.

Krok 2

Klasa.   Przeszukaj naszą bazę danych instruktorów, aby znaleźć lokalne centrum szkoleniowe, aby ukończyć część szkolenia dotyczącą umiejętności.

 1. Koszty zajęć : (różnią się w zależności od lokalizacji) –  Kliknij tutaj, aby znaleźć instruktora do szkolenia w klasie.

Po ukończeniu szkolenia akademickiego i szkolnego otrzymasz certyfikat. Będziesz wtedy certyfikowanym usługodawcą w zakresie resuscytacji, AED i pierwszej pomocy dla dorosłych, dzieci i niemowląt.

Uwaga: Uprawnienia są ważne przez (2) lata i muszą być odnawiane.

W SPRAWIE KURSU ZADZWOŃ DO NAS 
tel. kont. +48508477622